2016-2017 Bahar Dönemi Formasyon Kayıtlarının Uzatılması

YENİ DUYURU: Formasyon kayıt ofisi hafta sonu günleri açık olmayacaktır. Kayıt yaptırmak isteyen adayların mesai saatleri içerisinde hafta içi günleri gelmesi gerekmektedir. (6.1.2017)

Formasyon programına kayıt yaptıracak adayların dikkatine,

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Grubu Formasyon kayıtlarına kayıt yaptırmak için başvuran adayların ülke genelinde devam eden olumsuz hava şartları nedeniyle kayıtların son tarihi olan 6.1.2017 (Cuma) tarihine yetişemeyecek olması nedeniyle, fakültemiz dekanlığı formasyon alımlarını 13.01.2017 tarihine kadar uzatmıştır. Kayıt yaptıracak adayların aşağıda belirtilen hususlara dikkat etmesi gerekmektedir.

 

Kesin kayıt son tarihi : 13 Ocak 2017(Cumartesi-Pazar günleri kayıt ofisi açık olacaktır.)

ÖNEMLİ UYARI 1: Yukarıda belirtilen alımlara ön kayıt başvurusunu kaçırmış adaylar da başvurabilecektir.

ÖNEMLİ UYARI 2: Yukarıda belirtilen alımlar kontenjanla sınırlıdır. Kontenjan dolduktan sonra alımlar sona erecektir. 

ÖNEMLİ UYARI 3: Kayıt yaptırmak için gelen adaylar kayıt ofisine gelip belgelerini onaylattıktan sonra kayıt ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Kayıt öncesinde ücretlerini yatıran adayların sorumluluğu kendilerine aittir.

256-256-c7eba42ce12ae9b26d5e8379b73dd86b-refuse   Önemli: Kesin kayıt ile ilgili bilgilere ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİ: KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN ADAYLAR EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELERLE BİRLİKTE KAYIT OFİSİNE BAŞVUR

 

icon_lessonplan
DERS PROGRAMI
uea-flat-calendar-icon
AKADEMİK TAKVİM
part_time_icon
ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI
6211
ÖĞRENCİ OTOMASYONU


joomla-multilingual-iconPedagojik Formasyonla İlgili Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış, toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi, milli ve manevi değerlerin bilincinde bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak, en nitelikli öğrenme materyalleri ve metotları ile hayat boyu öğrenmeyi toplumda sürekli kılmak ve sürekli olarak yenilenmektir.   

Vizyon

Öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinler arası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapan, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan, geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen güçlü yarınlar için; okuyan, düşünen, sorgulayan, kendini ifade edebilen, sporu, sanatı ve bilimi yaşam tarzı hâline dönüştüren, gelişmelere açık, farklılıklara saygılı, yenilikçi, etik değerlere bağlı; karar süreçlerine katılan, kaynakları etkili değerlendiren, çevreye duyarlı, öz güveni yüksek, mutlu, sağlıklı, güçlü günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: