24 Kasım Öğretmenler Günü Konferansına Davet

24 Kasım Öğretmenler Günü Konferansı

Değerli Akademisyenler ve Sevgili Öğrenciler,

23 Kasım 2018 tarihinde saat 11.00‘de Fakültemiz Konferans Salonunda düzenlenmesi planlanan “24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları” etkinlikleri çerçevesinde davet edilen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU‘nun vereceği ‘‘Lider Öğretmen’’ konulu konferansa davetlisiniz.

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax