I.Yenilikçi Eğitimde Yaratıcı Materyal Sergisi/Yarışması (Dereceye Giren Materyaller)

Fakültemiz tarafından düzenlenen I.Yenilikçi Eğitimde Yaratıcı Materyal Sergisi/Yarışmasında dereceye giren materyal tasarımları belirlenmiştir. Dereceye giren materyaller ve diğer materyaller 5 Haziran 2017 saat’da Eğitim Fakültesi B Blok sergi alanında (zemin kat) sergilenecektir.

Not: Katılımcıların sertifikaları ve dereceye giren materyallerin ödülleri sergide verilecektir.

İlginiz için teşekkürler,

Sergi Düzenleme Kurulu

 


DERECEYE GİREN MATERYALLERİN SUNUMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax