Açılış ve Uyum Programı

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Açılış ve Uyum Programı

 

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılı uyum programı 24-25 Eylül 2018 günlerinde gerçekleştirilmiştir. Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin fakültemize uyum sağlamaları ve bölümlerini tanımaları amacıyla düzenlenen Uyum Programı ve Açılış Töreni pazartesi günü Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Bekir DİREKCİ’nin açılış konuşması ile başlamıştır.

Yeni akademik yılda öğrencilerimize başarılar dileriz.

     
 
0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax