Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklıklar Proje Bilgilendirme Eğitimi

Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklıklar Proje Bilgilendirme Eğitimi

Üniversitemiz Avrupa Birliği Projeleri Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Rabia VEZNE tarafından Erasmus+KA2 Stratejik Ortaklıklar Proje Bilgilendirme Eğitimi düzenlenmiştir.

Eğitim 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00’da Eğitim Fakültesi  Bölümler Toplantı Salonunda (B Blok, 4. kat) akademisyenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax