Fakültemiz Geleneksel İftar Yemeği

Fakültemiz Geleneksel İftar Yemeği

Dekanlığımız tarafından Ramazan ayı münasebetiyle her yıl organize edilen iftar yemeği Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Canbulat, Dekan Yardımcılarımız Doç. Dr. Bekir Direkci ve Doç. Dr. Bayram Bıçak’ın da katılımıyla 27 Mayıs Pazartesi akşamı üniversitemiz sosyal tesisler binasında gerçekleştirildi. Yemeğe fakültemizin akademik ve idari personeli aileleriyle katılım gösterdi.

Kalabalık bir ortamda gerçekleşen yemekte bir konuşma yapan Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Canbulat beraberliğimizin hiç bozulmaması temennisiyle katılan herkese teşekkürlerini iletti.

 

——- ETKİNLİK RESİMLERİ ——-

 

 

 

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax