İngiliz Dili Eğitimi A.B.D. Öğrencilerinin “Haydi Okuyalım” Etkinliği

İngiliz Dili Eğitimi öğrencileri “Haydi Okuyalım” (Let’s Read) etkinliği düzenlemiştir. Etkinlik kapsamında öğrenciler tarafından oluşturulan gazete, dergi, poster vb. çalışmalar hem İngilizce hem de Türkçe dilinde yazılarak her iki dilde de farkındalık yaratılmıştır. Bu sergide emeği geçen bütün öğretmen elemanlarımızı ve öğrencilerimizi kutluyoruz.

 

img_7414 img_7421 img_7423
img_7424 img_7425 img_7426
img_7427 img_7422 img_7428
0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax