MATERYAL SERGİSİ/YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUÇLARI


II. Yenilikçi Eğitimde Yaratıcı Materyal Sergisi/Yarışması değerlendirme sonuçlarına ve sergi hakkında bilgilere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

Materyal sergisi 20.12.2017 Çarşamba günü başlayacak olup iki gün sürecektir. Sergi açılışı Çarşamba günü saat 10.30’da yapılacaktır. (Materyal sergisi Eğitim Fakültesi B Blok Giriş Salonunda yapılacaktır.)

Katılımcılar sertifikalarını sergi esnasında alabilecektir. Yarışmaya başvuran katılımcılar materyallerini yarın (Salı günü) ya da Çarşamba günü Eğitim Fakültesi güvenlik masasına teslim edebilirler.

BÜTÜN ÖĞRETİM ELEMANLARIMIZ VE ÖĞRENCİLERİMİZ DAVETLİDİR!

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış, toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi, milli ve manevi değerlerin bilincinde bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak, en nitelikli öğrenme materyalleri ve metotları ile hayat boyu öğrenmeyi toplumda sürekli kılmak ve sürekli olarak yenilenmektir.   

Vizyon

Öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinler arası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapan, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan, geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen güçlü yarınlar için; okuyan, düşünen, sorgulayan, kendini ifade edebilen, sporu, sanatı ve bilimi yaşam tarzı hâline dönüştüren, gelişmelere açık, farklılıklara saygılı, yenilikçi, etik değerlere bağlı; karar süreçlerine katılan, kaynakları etkili değerlendiren, çevreye duyarlı, öz güveni yüksek, mutlu, sağlıklı, güçlü günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: