Tek Ders Sınav Duyurusu

TEK DERS SINAV DUYURUSU

Mezun olmak için tek dersi kalan öğrencilerin tek ders sınavları “Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Sınav Yönetmeliği’nin” 37. Maddesine göre, 28 Eylül 2018 tarihinde saat 11.00’de  A blok Zemin kat Z 34 nolu derslikte yapılacaktır.

 

Tek Ders Sınavı Başvuruları:

Tek Ders Sınav Başvuru Talep Formunu doldurarak  27 Eylül 2018 tarihine kadar Fakültemiz evrak kayıt bürosuna teslim edilmesi gerekmektedir.

 

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax