Drama ve Oryantasyon Eğitimi Teşekkür Belgeleri Verildi

Teşekkür Belgeleri Verildi

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılı oryantasyon programı 24-25 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.  Fakültemize yeni başlayan öğrencilerimize drama ile oryantasyon eğitimi için katkıda bulunan eğitmenlere Dekanımız Prof. Dr. Mehmet CANBULAT ve öğretim üyelerimiz tarafından teşekkür belgeleri verildi.

 

0

Misyon

Bugünün ve geleceğin öğretmenlerini; bugünün olduğu kadar geleceğin dünyasının da başarı koşullarını kavramış bireyler olarak yetiştirmek, bunun için gerekli olan yöntemleri aramak, uygulamak ve sürekli olarak yenilemektir.

Vizyon

Fakültemizin hedefi, öğretmenlik davranışlarını kavramış, uygun öğretme yaklaşımını seçebilen, öğrencileri öğrenmeye güdüleyebilen, öğrenme kuramlarının bilincinde olan ve eğitim etkinliklerinde öğrenciyi merkeze alan, kaynak arayan, güçlükleri, sorunları görebilen, disiplinlerarası bağlantılar kuran mesleki uygulamalar ve bireysel uğraşılar üzerinde danışmanlık yapar; çevredeki özel konuları inceleyip öğretebilen, mesleğe hazırlıkta öğrencilere yardımcı olan; geleceğe yönelik süreçlerde yorumlar yapabilen ve eldeki temel bilgilerden yararlanabilen günümüzün ve geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı,Kampus 07058/ANTALYA
Tel:
Tel: 02422261953 - fax